امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

Blog Post

اهمیت بروز رسانی سایت

اکتبر 1, 2012 طراحی سایت موسسه

آپدیت سایت و در واقع بروز رسانی آن یکی از نکاتی است که در تمام نوشته های من به چشم میخورد اما دلیل این همه تأکید روی این مطلب چیست؟ چرا باید سایتی بروز و در حال تولید محتوای جدید داشته باشیم؟ اگر سایت ما بصورت منظم آپدیت نشود، چه ایرادی می توان به آن وارد نمود؟ تفاوت یک سایت ساده که هر چند هفته یک بار، خبری چند خطی درباره فعالیتهای شرکت به آن افزوده میشود با سایتی که حداقل هر هفته یک مطلب جدید درباره فعالیتهای خود، روش آن و منافع تولید شده از آن فعالیتها برای جامعه منتشر میکند، در چیست؟

پویایی؛ جذاب است

اولین و مهمترین نکته ای که باید به آن در این باره اشاره نمود، این است که پویایی و متغیر بودن محیط وب سایت شما، باعث جذب بازدید کننده می شود. وقتی شما مطالب جدیدی برای عرضه به بازدیدکنندگان داشته باشید قطعاً افراد علاقه مند به موضوع فعالیت شما، وب سایت شما را تبدیل به یکی از منابع اصلی خود خواهند کرد و این یعنی شما برای خودتان بازدیدکننده ی وفادار ساخته اید… .

اجازه بدهید مثالی بزنم: فروشگاهی را در نظر بگیرید در پرتردد ترین منطقه شهر، این فروشگاه به فروش پوشاک مشغول است اما تمام مدل های لباسی که عرضه میکند مربوط به حداقل ۱ سال پیش هستند. به نظر شما مشتری که وارد این فروشگاه می شود، آیا چیزی میخرد و اگر بخرد، آیا باز هم برخواهد گشت یا از این به بعد به سراغ یک فروشگاه بروز تر می رود تا لباسهای مد روز را تهیه کند؟

داستان بروز رسانی سایت نیز حالت مشابهی دارد: بازدیدکننده با دیدن مطالب جدید در سایت شما پی به حرفه ای بودن شما در بیزینستان می برد و این باعث می شود تا بازدیدهای بعدی را نیز انجام دهد و در نهایت شانس خرید وی را افزایش می دهد.

بروز رسانی تصاویر

بخش دیگری از بروز رسانی سایت، مربوط به تصاویر به کار برده شده در آن می شود. مخصوصاً اگر بخشی به نام گالری عکس در سایت خود دارید، اینکه با افزودن عکس های جدید آن را آپدیت کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این مورد اینطور فرض کنید که شما یک آتلیه عکاسی دارید اما در تمام ۱۲ ماه سال و از آغاز فعالیت، عکسهایی که به عنوان نمونه قرار داده اید، تغییری نکرده اند. با این حساب گواه فعال بودن و با کیفیت بودن فعالیت شما، چیست؟

از این گذشته، افزودن تصاویر مناسب و مرتبط، تأثیر مستقیم بر میزان جذب بازدیدکننده و تشویق وی به بازدید مجدد از سایت دارد.

کسب و کار آنلاین شما با آپدیت سایتتان است که زنده و سودده می شود نه تنها با طراحی سایت!

مطالب مرتبط:

Write a comment