امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

Blog Post

سایت رایگان | طراحی سایت

سپتامبر 16, 2012 طراحی سایت موسسه

شاید شما هم تا بحال در گوگل ترکیب سایت رایگان را جستجو کرده باشید. سایت رایگان ممکن است ایده خوبی برای ورود به فضای وب و طراحی سایت و معرفی خود و کسب و کار در اینترنت باشد. سرویسهای رایگان بسیاری در اینترنت برای داشتن یک سایت رایگان و یا وبلاگ رایگان ارائه میشود. اما آیا می توان به این سرویس ها اعتماد کرد. اگر هدف شما از داشتن یک سایت رایگان صرفاً تمرین در فضای وب و آشنایی با طراحی سایت و مدیریت یک سایت باشد ، باید گفت که ایده خوبی است . اما اگر با استفاده از یک سایت رایگان قصد دارید تا برای تجارت خود بازاریابی کنید و خود را در فضای وب معرفی کنید می توان گفت راه را درست انتخاب نکرده اید. به دلیل اینکه معمولاً‌سایتهایی که سرویس سایت رایگان و یا وبلاگ رایگان را ارائه می دهند معمولا پایدار نیستند و خود با هدف تبلیغ کوتاه مدت پایه گذاری می شوند و از طرفی چون اینگونه سرویس ها در سایت رایگانی که به شما ارائه داده اند تبلیغات پخش می کنند سایت شما را از حالت حرفه ای خارج کرده و این تفکر را در مشتریان شما به وجود می آورند که حتماً شما برای کسب و کار خود اهمیت قائل نشده اید که تنها به داشتن یک سایت رایگان اکتفا کرده اید.
زمانی که شما برای شناخته شدن سایت رایگان در اینترنت و موتورهای جستجو صرف خواهید کرد با متوقف شدن این سرویس از بین خواهد رفت و در واقع شما همه بازدیدکنندگانی که در این مدت بدست آورده اید از دست خواهید داد.
پیشنهاد ما به جای داشتن یک سایت رایگان ، برنامه ریزی برای یک سرمایه گذاری بلند مدت است . سرمایه گذاریی هر چند اندک اما پر بازده در مدت زمانی بلند تر . اگر شما هم به دنبال داشتن یک سایت رایگان هستید ،‌پیشنهاد می کنیم که یک وب سایت اختصاصی ساده برای خود داشته باشید. مالکیت دراز مدت و مطمئن یک سایت می تواند نتیجه بهتری را برای شما به همراه داشته باشد. در صورتی که بودجه شما برای طراحی سایت کم است می توانید یک سایت با ساده ترین امکانات در بخش سفارش طراحی سایت درخواست دهید و می توانید این سایت را بعد ها بدون نیاز به هزینه مجدد و فقط با مبلغی ناچیز توسعه دهید. هر چند که اگر جدیت شما برای مارکتینگ برای سایت و ارتقا رتبه آن زیاد باشد ،‌نیاز به توسعه آن نخواهید داشت.
همین حالا برای طراحی سایت خود با ما تماس بگیرید ،‌تا مطابق با بودجه و امکانات شما ،‌سایت مناسب تان را پیشنهاد دهیم .
در صورتی که جزء  موسسات و نهاد های خیریه مردمی و همچنین موسسات فرهنگی عام المنفه هستید ،به صفحه
طراحی سایت رایگان مراجعه کنید تا با نحوه استفاده  از سرویس طراحی سایت رایگان ما برای موسسات مذکور آشنا شوید.

ارسال دیدگاه


Write a comment