امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

Blog Post

طراحی سایت در کنار مطالب مفید

اکتبر 18, 2012 طراحی سایت موسسه

نوشته شده در بلاگ طراحی سایت

زمانی که میخواهیم یک سایت اینترنتی را راه اندازی کنیم و طراحی سایت جدید را شروع کنیم ، نکات و موارد بسیاری را برای تصمیم گیری و پیاده سازی باید در نظر گرفت . یکی از نکاتی که معمولاً در ابتدای طراحی سایت به آن توجه کمی میشود ، مطالبی است که میخواهد در سایت قرار گیرد . شاید بعد از طراحی و استفاده از کدهای مناسب در طراحی سایت ، از مهمترین عوامل و حتی مورد تکمیلی برای یک طراحی سایت خوب ، انتخاب مطالب با استانداردها و نکاتی است که بتواند از طرفی نیاز بازدید کننده را تامین و از طرف دیگر بتواند برای موتورهای جستجو مانند گوگل بهینه شده باشد.
در حقیقت طراحی سایت به مسابه ظرفی است و محتوای سایت به منزله خوراکی است که در آن ظرف قرار میگیرد . این که بتوانیم این ظرف و خوراک را با یکدیگر همخوان و همسو انتخاب کنیم هنر طراح سایت و گروه طراحی وب سایت است و پس از آن هنر ایجاد و به روزرسانی مختواست که میتواند یک سایت موفق را رقم بزند . چند نمونه از مهمترین فاکتورهای نوشتن یک مطلب خوب و مفید در سایت را در ذیل این نوشته نام می بریم .
۱- سئو پسند بودن : به معنی این که برای موتورهای جستجو به راحتی قابل استفاده بوده و با استانداردهای آنها همسو باشد . موتور های جستجو انبوهی از سایت های مختلف را برای تحلیل و آنالیز در دستور کار دارند و در این میان سایت هایی رتبه بیشتری دریافت میکنند که با اصول آنها همخوان تر باشند . این امر نکاتی دارد که در هنگام طراحی سایت باید به آن توجه شود .
۲- مختصر نویسی : امروزه با انبوهی از اطلاعات در دنیا مواجه هستیم که بسیاری از آن در فضای مجازی موجود است ، برای بازدید کننده ما مهم این است که در کمترین زمان بتواند بیشترین بازده را کسب کند ، پس به دنبال مختصر است . اگر به بازدید کننده خود نیاز دارید ، مختصر بنویسید .
۳- استفاده از اطلاعات مفید : بازدید کننده میخواهد از شما بیشتر بداند و بداند سایت شما میتواند چه نیازی از او را پاسخ دهد .
۴- در گیر کردن بازدید کننده : همیشه یکی از بهترین روش های جذب مخاطب ، درگیر کردن کاربران و بازدید کنندگان با وب سایت شما است ، یعنی بتوانند با شما تعامل سریع و آسان برقرار کنند و مطالب خود را با شما در میان بگذارند . این امر نیز همانند سئو باید در ابتدای کار و در زمان طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد .
۵- استفاده از زبان دوستانه : با کابران خود مانند دوستانتان برخورد کنید ، هر چه گشاده رویی و استفاده از مطالب و لحن زیباتری داشته باشید ، اعتماد به شما بیشتر میشود .

Write a comment