امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

Blog Post

۱۴ سال تجربه تخصصی در زمینه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت

سپتامبر 7, 2012 طراحی سایت شیراز

شرکت راوک نگار پارس با ۱۴ سال تجربه تخصصی در زمینه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های داینامیک (قابل مدیریت) و استاتیک (غیر قابل مدیریت) ، با اتکا به دانش فنی پرسنل توانمند و حرفه ای خود و همچنین استفاده از قوی ترین نرم افزار های طراحی و برنامه نویسی ، تعداد زیادی از وب سایت های شرکت های خصوصی و همچنین سازمان های دولتی، در زمینه های مختلف صنفی (نفت گاز پتروشیمی، پوشاک، بازرگانی، آرایشی وبهداشتی، حمل و نقل، خدماتی، ساختمانی، صنایع تزیینی، رنگ . رزین، حرارتی و برودتی، صنعت بیمه، صنعت خودرو، فرهنگی، ورزشی، صنعتی، کامپیوتر، کشاورزی، پژوهشی، وکلا، مسافرتی، تبلیغاتی و هنری و …) را راه اندازی نموده و با بهترین متدها و روش های نو، جهت بهینه سازی وب سایت مشتریان خود توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

http://www.ravaknegar.com


خدمات شرکت راوک نگار پارس:
۱٫ طراحی و راه اندازی انواع وب سایت های هوشمند
۲٫ خدمات هاست و دامنه  (ارائه فضا و ثبت آدرس اینترنتی)
۳٫ طراحی و چاپ :  کاتالوگ ، بروشور ، پوستر، بنر و استند ،ست اداری و …
۴٫ عکاسی صنعتی
۵٫ طراحی کاتالوگ الکترونیکی (مالتی مدیا)
۶٫ هدایای تبلیغاتی

معرفی نسخه های مختلف  وب سایت های هوشمند راوک نگار پارس

کد محصول و تعرفه:

۱٫ نسخه شرکتی ( کد ۱۰۱)  :  ۶۰۰ هزار تومان

۲٫ نسخه سایت خبری ( کد ۱۰۲)   :   ۴۰۰ هزار تومان

۳٫ نسخه گالری( کد ۱۰۳)   : ۳۰۰ هزار تومان

۴٫ نسخه فروشگاه( کد ۱۰۴)   :  ۴۰۰ هزار تومان

۵٫ نسخه مقاله ( کد ۱۰۵)    :   ۳۰۰ هزار تومان

۶٫ نسخه دانلود ( کد ۱۰۶)    :  ۳۰۰ هزار تومان

۷٫ نسخه شخصی ( کد ۱۰۷)  :   ۲۰۰ هزار تومان

۸٫ نسخه کامل ( کد ۱۰۸)   :  یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان + هاست رایگان

 

امکانات مشترک کلیه نسخه های طراحی سایت :

کنترل پنل مدیریتی شامل: مدیریت منو و زیر منوی نامحدود، مدیریت صفحات نامحدود،  جستجوی اطلاعات، امکان تغییر گرافیک هدر سایت، فرم تماس با ما، امکان کامنت و امتیاز دهی به مطالب، آمار بازدیدسایت، اسکریپ های مورد نیاز مشتری به همراه طراحی گرافیک منحصر بفرد

 

سایر امکانات (ماژول)  قابل نصب بر روی نسخه های فوق :

مدیریت فرم ساز ، نظرسنجی نامحدود ، فروشگاه اینترنتی ، نشریه الکترونیک ، تصاویر تصادفی، مدیریت عضویت ، ماژول دانلود، پرسش و پاسخ ، طراحی گرافیک و انیمیشن تبلیغاتی معرفی محصولات و …

نکته: طراحی، راه اندازی، انتقال فایل های طراحی و کدنویسی به هاست، تنظیمات وب سایت وآموزش اپراتور کارفرما بر عهده شرکت راوک نگار پارس می باشد.

 این محصول با توجه به اینکه در سالهای متمادی بر حسب نیاز های کاربردی کارفرمایان اصناف مختلف بهینه سازی و کاربردی گردیده است می تواند بهترین انتخاب برای معرفی خدمات، محصولات، پروژه ها و کلیه نیاز های وب سایت شما در زمینه های مختلف صنفی باشد.


http://www.ravaknegar.com

 

 

امتیازات ویژه به مشتریان محترم :

۱٫ ثبت اطلاعات شغلی و صنفی مشتریان در بانک بزرگ مرکز اطلاعات اصناف و مشاغل ایران www.alljobs.ir

۲٫ درج آگهی طلایی بمدت یکماه در بخش نیازمندی های سایت اصناف و مشاغل

۳٫ معرفی به موتورهای جستجوگر

۴٫ مشاوره رایگان جهت بالا بردن رنک و افزایش بازدید  

 

کارشناسان این شرکت با توجه به نیاز های کاربردی در زمینه های مختلف صنفی، نیاز مشتریان را تحلیل نموده و بهترین روش برای ارائه محصول، خدمات و پروژه های کارفرمایان را بر روی اینترنت پیشنهاد می دهند.

 

 با توجه به اینکه ما میدانیم تاثیر گرافیکی یک وب سایت جهت معرفی و ارائه مطالب مورد نیاز کارفرما برای ارائه به جامعه هدف تا چه حد مهم است، کارشناسان و هنرمندان طراحی گرافیک این شرکت با دقیق ترین روش های علمی و حسی رنگ، طرح، ترکیب بندی، کنتراست، تعادل و توازن و همچنین استفاده از علوم روانشناسی رنگ و تبلیغات، طراحی منحصر بفرد برای هر وب سایت با توجه به نوع صنف، طراحی و ارائه خواهند داد و همه سعی ما در این است که سلیقه کارفرمای خود را در کنار اصول طراحی منظور کنیم.

 

 شرکت راوک نگار پارس طراح و مجری انواع وب سایت های هوشمند، در سال ۱۳۸۴ اقدام به نیازسنجی و کارشناسی در زمینه ارائه یک محصول بسیار کاربردی ، جهت راه اندازی وب سایت برای مشتریان خود نموده است .

 

 ما با این اقدام در وحله اول توانستیم قیمت طراحی و راه اندازی یک وب سایت ۱۰۰% تخصصی و سفارشی را به ۱ پنجم قیمت واقعی کاهش دهیم و در وحله دوم یک تجسم روشن برای معرفی نیاز های واقعی و کاربردی یک وب سایت، به مشتریان خود بدهیم.

 

 محصولی که این شرکت ارائه می نماید در  ۸ دسته بندی ) وب سایت شرکتی ، سایت خبری ، وب سایت گالری ، فروشگاه اینترنتی ، سایت مقاله ، سایت دانلود ، نسخه شخصی  و نسخه کامل (، آماده گردیده است. کارفرمایان محترم می توانند نسخه مورد نظر خود را با مطالعه و مقایسه امکانات این نسخه ها که در اصل یک محصول واحد می باشند انتخاب نمایند. قیمت محصولات ارائه شده بر حسب تعداد امکانات (ماژول ها) هر نسخه متغیر می باشد که در بخش تعرفه های وب سایت رسمی شرکت (www.ravaknegar.com) می توانید تعرفه و امکانات کامل هر نسخه را مشاهده بفرمایید.

 

 

 

 

  جهت مشاهده امکانات، تعرفه ها و روش های پرداخت نسخه های مختلف این محصول به سایت شرکت راوک نگار  پارس مراجعه فرمایید

 


http://www.ravaknegar.com

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس  :

http://www.ravaknegar.com
info@ravaknegar.com

tel: 021 88491442
tel: 021 88491443
tel fax: 021 88491465

تماس با خانم شکیبا

آدرس   :

تهران، خیابان شهید سپهبد قرنی

 

Write a comment