امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

امين روانبخش

طراحی وب سایت

هوشمندسازی کسب و کارها

مدرنیزاسیون فرآیندها

هوش تجاری PowerBi

پشتیبانی و راه اندازی میکروتیک

پشتیبانی و راه اندازی سرورهای مجازی VM

Blog Post

۷ نشانه برای فرا رسیدن زمان طراحی مجدد سایت | طراحی سایت

اکتبر 9, 2012 طراحی سایت موسسه

شما هم اگر چند سالی است که یک سایت طراحی کرده اید و از آن برای معرفی خود و یا کسب و کارتان استفاده می کنید ، حتماً به این سوال رسیده اید که آیا وقت طراحی مجدد سایت است یا نه؟

در این مطلب ۷ علامتی که به شما نشان می دهد زمان طراحی مجدد سایت تان رسیده است را معرفی میکنیم.
اگر سایت شما هم این علامت ها را دارد وقت آن است که برای طراحی سایت خود با تکنولوژی های جدید اقدام کنید:
۱- سایتهای با عرض ۸۰۰ پیکسل:
چند سالی از زمانی که مانیتورها در رزولوشن با پهنای ۸۰۰ پیکسل استفاده می شدند می گذرد . اکنون استاندارد پهنای رزولوشن حداقل ۱۰۲۴ پیکسل است و اغلب ۱۲۸۰ پیکسل و در بعضی مانیتورهای واید ۱۶۸۰ پیکسل . ۹۸ درصد مانیتورها در حال حاضر با وضوح بالا استفاده می شوند و این عدد به زودی به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.
۲- عدم توانایی در بروز رسانی و اضافه کردن محتوای جدید به سایت.
اینترنت به مهمترین رسانه ارتباطی تبدیل شده است و سایت ها باید بتوانند با کاربر تعامل کنند و فقط قراردادن اطلاعات کافی نیست. اگر شما نمی توانید محتوای جدید به سایت خود اضافه کنید و در بعضی سطوح با کاربر خود ارتباط بر قرار کنید به زودی در مقابل رقیبانتان سقوط خواهد کرد.
۳- ضعیف بودن مرور در سایت.
بگذارید مجسم کنیم ، چندین سال پیش از امکان طراحی سایت و به نمایش در آوردن صفحات و قراردادن اطلاعات روی این صفحات هیجان زده می شدید. گرفتن آسان اطلاعات در اولویت نبود. اما کاربران امروز باهوش ترند. وضوح و روشنی گردش در سایت (Navigation )به یک امر مهم و ضروری تبدیل شده است. طراحی سایت و منو ها متفاوت تر از ۵ سال گذشته است.
۴- سایت شما را در گوگل نمی توان پیدا کرد.
این یکی از دلایل معمول و عادی لزوم طراحی سایت مجدد است. هنوز کسانی هستند که سایتشان در گوگل رتبه ای ندارند و هرگز با هیچ کلمه کلیدی نمی توان سایت آنها را پیدا کرد . این می تواند خبر خوبی برای شما باشد، که یک سایت قدیمی جدای از پیچیدگیهای تکنیکهای سئو خیلی سریعتر می تواند در گوگل رنک شود و رتبه بگیرد. یک طراح سایت با هوش می تواند سایت های قدیمی را خیلی سریع در موقعیت صفحات اول گوگل قرار دهد.
۵- اشتباهات ، غلط املایی و اطلاعات قدیمی
آیا آدرس و مکان شما تغییر کرده و یا محصولاتی که ارائه می دهید تغییرات داشته است ؟ تغییرات کوچک در طراحی های جدید به راحتی قابل انجام هستند . در حال حاضر مدیران سایتهای مدرن به راحتی و بدون داشتن اطلاعات فنی می توانند محتوای سایت خود را بروز کنند .
۶- فقدان صفحه و عدم بهینه سازی حجم فایل ها
کاربران امروز اینترنت بسیار بی تاب هستند و برای دریافت اطلاعات عجله دارند. طراحان سایت به این نتیجه رسیده اند و در طراحی سایت های جدید سعی می شود این نکته رعایت شود. تصاویر با حجم زیاد و لود شدن کند صفحات باعث لبریز شدن کاسه صبر کاربر و در نهایت ترک سایت می شود.
۷- لینکهای خراب و ارورهای پی در پی
این اشکال بسیار معمول است . به خصوص برای سایت هایی که قبل از اینترنت اکسپلورر ۷ و نسخه های اخیر فایر فاکس طراحی شده اند. این ارورهای کوچک می تواند تاثیرات بزرگی روی بازدیدکنندگان داشته باشد.
این دلایل مهمی بود که شما باید برای سایت تان طراحی مجدد در نظر بگیرید. علامت اضافه دیگری که شما باید برای آن سایت خود را مجدد طراحی کنید قدیمی به نظر رسیدن سایت است . اگر شما با بی حوصلگی با سایت خود بر خورد می کنید به احتمال زیاد شما تنها نیستید و دیگران هم همین احساس را نسبت به سایت شما دارند. اکنون ما در عصر CSS و برنامه های کاربردی مبتنی بر کاربر و شبکه های اجتماهی و web 2.0 هستیم . اگر سایت شما خسته کننده و کهنه به نظر میرسد بهترین زمان برای ایجاد تصویری تازه از سایت شما در اینترنت است.

ارسال دیدگاه


Write a comment