نمونه کارهای ما را حس کنید

 • 1
  ساخت نمونه کار حرفه ای
 • 2
  طراحی وب سایت ایرانیان
 • 3
  بهین هسازی وب سایت شیراز
 • 4
  طراحی قالب فتوشاپ
 • 6
  قالب فتوشاپ
 • 7
  طراحی سایت چسب
 • طراحی وب سایت دکتر امیری
 • 9
  طراحی گرافیک

ساخت صفحات لایه بندی شده به آسانی خوردن یک لیوان آب

در ساختار این بسته نصبی سعی شده تمامی قالب چه قسمت مدیریت و چه قسمت نمایشی سایت کاملا فارسی باشد و به طور استاندارد راست چین شده است.این قالب بدون نیاز به هیچ دانش فنی برای کاربران قابل استفاده است به طوری که به راحتی می توان از امکانات این بسته نصبی به راحتی و بدون نیاز تسلط بر زبان انگلیسی از آن استفاده کرد.تمامی قسمت ها فارسی هستند. پوسته کیک دارای یک پنل تنظیمات قدرتمند و کاملا ترجمه و راست‌چین شده می‌باشد که امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله تغییر رنگ عناصر، طرح جعبه‌ای/پهن، طرح‌های سربرگ متنوع، تنظیم فونت قسمت‌های مختلف، انتخاب طرح‌های متنوع برای وبلاگ، نمونه‌کار و فروشگا ساخت صفحات با ویرایشکر درون این سیستم کار را برای تمامی افراد راحت تر کرده بگونه ای که دیگر نیاز به هیچ دانش و کد نویسی برای ساخت صفحات نمی باشد. این پایین هم من یک امضا می زنم که تمامی موارد بالا راست باشه! اطلاعات بیشتر

مشتریان ما از چه ویژگی قالب بیشتر خوششون اومده؟

۹۵%
سازنده مجازی صفحات

این پوسته دارای سازنده مجازی Muffin Builder می‌باشد؛ . شما می‌توانید به کمک این سازنده که کاملا ترجمه و راست‌چین شده‌اند، برگه‌های خود را به‌راحتی ایجاد یا ویرایش کنید. برای اینکار کافیست عناصر دلخواه خود را از لیست موجود انتخاب کنید و آنها را با کشیدن و رها کردن مرتب کنید.
۸۰%
پنل مدیریت قدرتمند

پوسته کیک دارای یک پنل تنظیمات قدرتمند و کاملا ترجمه و راست‌چین شده می‌باشد که امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله تغییر رنگ عناصر، طرح جعبه‌ای/پهن، طرح‌های سربرگ متنوع، تنظیم فونت قسمت‌های مختلف، انتخاب طرح‌های متنوع برای وبلاگ، نمونه‌کار و فروشگاه.
۷۵%
سهولت استفاده

این قالب بدون نیاز به هیچ دانش فنی برای کاربران قابل استفاده است به طوری که به راحتی می توان از امکانات این بسته نصبی به راحتی و بدون نیاز تسلط بر زبان انگلیسی از آن استفاده کرد.تمامی قسمت ها فارسی هستند.
۵۰%
شورت کدها

این پوسته دارای شورت‌کدهای متنوع با تنظیمات گوناگونی می‌باشد که در کنار شورت‌کدهایی که توسط افزونه Visual Composer در اختیارتان قرار می‌دهد، تقریبا پاسحگوی تمام نیازهای شما خواهد بود. لازم به ذکر است که تمامی این شورت‌کدها به طور کامل ترجمه و راست‌چین شده ‌اند.

آیا شما هم شیفته این قالب شدید؟


به طور یقین این پوسته جوابگوی تمامی نیازهای شما خواهد بود و ما هم نیز, هم اکنون شما را دعوت می کنم به مشاهده تمامی امکاناتی که تا به حال ندیده اید...
همین الان خریداری می کنم میخواهم بیشتر بدانم

با تیم ما آشنا شوید